JTM Partners

Havárie nebo dotaz?

Postihla vás havárie vody nebo se potřebujete jen na něco zeptat? Volejte od 8:00 do 18:00

+420 777 305 632

O nás

JTM Partners, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby ve stavebnictví po celé ČR a to již od roku 2009. Klientům poskytujeme nejenom poradenské a konzultační služby ve stavebnictví, ale díky kvalifikovanému a zkušenému týmu dokážeme poskytnout také profesionální služby v lokalizaci a odstraňování vodovodních havárií. Poskytujeme také konzultace a pomoc při likvidaci pojistných událostí vzniklých například zatečením povodněmi nebo jinými živelnými událostmi.

Co jsme za tu dobu dokázali?

Za posledníh 7 let jsme postavili a zrekontruovali desítky rodinných dom a bytů a lokalizovali více než 2 500 havárií vody, jejich následky jsme úspěšně odstranili. Jsme také specialisté na zateplení, k dnešnímu dni jsme zabránili nadměrnému úniku tepla u 120 domů. Díky tomu se naše práce těší veliké oblibě, naši zákazníci jsou nadmíru spokojeni a častokrát nás doporučují známým. Jsme si jisti, že spokojeni budete i vy. 

Zelená úsporám

Jsme certifikovaným partnerem projektu Zelená úsporám a to v oblasti zateplovacích systémů a topení. Naši specialisté provádí veškeré práce od dodávky po montáž zateplovacích systémů a to nejen u rodinných domů, ale i panelových domů a zděných bytových objektů. Také spolupracujeme s předními odborníky na rekuperace budov a proto našim zákazníkům dodáváme vše, co si dovedou představit pod pojmem Zelená úsporám.

Certifikáty

Jaké s námi mají zkušenosti naši zákazníci?

Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni s našimi službami a mohli nás bez špatného svědomí doporučit svým známým. Zde je několik krátkých referencí, které nám zaslali.